Kontakt z nami

Formularz kontaktowy


0048 15 8329754
0048 74 8561350

eBiuletyn-Newsletter


Produkcja


Produkcja własna MC DIAM to narzędzia diamentowe, w szczególności segmenty i tarcze diamentowe w szerokim asortymencie, przeznaczone do obróbki kamienia naturalnego oraz szeroko rozumianego budownictwa. Firma zajmuje się także montażem i regeneracją narzędzi diamentowych oraz świadczeniem usług serwisu narzędzi w siedzibie klienta.

Spółka zajmuje się także produkcją urządzeń technologicznych i maszyn dla przemysłu kamienia naturalnego, ceramiki oraz przetwórstwa szkła, ich remontami oraz modernizacją.
W szczególności oferujemy systemy oczyszczania wody technologicznej używanej w procesach cięcia z użyciem narzędzi diamentowych. Systemy takie w różnych konfiguracjach projektujemy i wykonujemy indywidualnie do potrzeb klienta.
Gwarantujemy wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń, naprawy, remonty, konserwację.

Produkcja zlokalizowana jest w nowoczesnym Zakładzie w Sandomierzu dysponującym halami produkcyjnymi o powierzchni ponad 3000 m2.

Produkcja narzędzi diamentowych oparta jest na najnowocześniejszej technologii z wykorzystaniem maszyn produkcji włoskiej firmy Arga Fabes.

Na uruchomienie produkcji narzędzi diamentowych w roku 2007 spółka otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach programu wspierania innowacyjnej gospodarki.

W roku 2011 spółka uruchomiła produkcję bezpiecznych narzędzi diamentowych w ramach projektu współfinasowanego przez Unie Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżetu państwa. W ramach tego projektu wdrożono produkcję plastyfikowanej liny diamentowej oraz tarcz diamentowych i wierteł spawanych laserowo.

 

 Wydarzenia

 •  Targi STONE & GLASS 2016

  Targi STONE – GLASS 2016

   

  Zapraszamy na STONE – GLASS 2016, Targi Branży Kamieniarskiej i Szklarskiej

  Poznań, 16-19 listopada 2015.

  Hala 7A, stoisko 20.


  Więcej

Aktualności

 •  25 lat firmy MC DIAM

  W tym roku nasza firma świętuje 25 lecie działalności !


  Więcej