Kontakt z nami

Formularz kontaktowy

0048 15 8329754
0048 74 8561350

eBiuletyn-Newsletter

Kariera

  • Nazwa stanowiskaRegionalny przedstawiciel handlowy
    Wymagania
    • znajomość technik sprzedaży
    • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
    • umiejętność pracy w zespole
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność obsługi komputera
    • znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość kilku języków obcych)
    • prawo jazdy kat. B
    • samodzielność
    • dyspozycyjność
    Obowiązki

    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem
    • regularne wizyty w siedzibach klientów
    • sporządznie ofert
    • stały kontakt z centralą, regularne raporty
    Oferujemy
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w kraju i na arenie międzynarodowej
    • pracę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    Dokumenty
    • CV
    • List motywacyjny
    Podsumowanie

    Osoby zaimteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy mcdiam@mcdiam.com.pl

    W tytule maila proszę podać nazwę stanowiska, o które się Państwo ubiegacie

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz 883)".

Wydarzenia

  •  Targi STONE & GLASS 2016

    Targi STONE – GLASS 2016

    Zapraszamy na STONE – GLASS 2016, Targi Branży Kamieniarskiej i Szklarskiej

    Poznań, 16-19 listopada 2015.

    Hala 7A, stoisko 20.

    Więcej

Aktualności

  •  25 lat firmy MC DIAM

    W tym roku nasza firma świętuje 25 lecie działalności !

    Więcej