Kontakt z nami

Formularz kontaktowy


0048 15 8329754
0048 74 8561350

eBiuletyn-Newsletter

Frezy diamentowe

W swojej ofercie posiadamy także wysokiej klasy frezy diamentowe. Narzędzia te wykorzystywane są podczas obróbki materiałów, umożliwiając ich szlifowanie, polerowanie, itp. Mogą być stosowane do kamienia (granit, marmur, piaskowiec) oraz innych twardych materiałów, np. kompozytów. W zależności od modelu przeznaczone są do pracy ręcznej lub pracy na maszynach stacjonarnych, CNC i wielofunkcyjnych z możliwością działania na sucho lub na mokro. Niektóre elementy wyposażone są w obrzeże typu TURBO, które zapewnia lepsze chłodzenie i możliwość usuwania drobin kamienia. Opis każdego oferowanego freza uwzględnia jej parametry techniczne, przede wszystkim średnicę i wymiary oraz typ ziarna diamentowego (zdzierak do obróbki wstępnej lub wykańczak do wyrównywania powierzchni). Poniżej znajduje się nasza szczegółowa oferta w tym zakresie. 

 • DiaMill FGTa

  DiaMill FGTa Frezy diamentowe do obróbki granitów, piaskowców drobnoziarnistych, marmurów krystalicznych. Do szlifowania ręcznego i na maszynach stacjonarnych.

 • DiaMill FGTb

  DiaMill FGTb Frezy diamentowe do obróbki granitów, piaskowców drobnoziarnistych, marmurów krystalicznych. Korpus aluminiowy, praca na sucho. Do szlifowania ręcznego i na maszynach stacjonarnych.

 • DiaMill FGTs

  DiaMill FGTs - Frezy diamentowe do profilowania i szlifowania kamienia i innych materiałów. Profil TURBO dla lepszego odprowadzania drobin kamienia.  Agresywne i wydajne szlifowanie.

 • DiaMill FGC

  DiaMill FGC Frezy diamentowe do obróbki granitów, piaskowców drobnoziarnistych, marmurów krystalicznych. Obrzeże ciągłe do obróbki wykańczającej powierzchni. Do szlifowania ręcznego i na maszynach stacjonarnych.

 • DiaMill FRS

  DiaMill FRS Frezy diamentowe do obróbki różnych materiałów: betonu, miękkiego granitu, piaskowca, marmuru. Do szlifowania ręcznego i na maszynach stacjonarnych.

 • DiaMill FRS Eco

  DiaMill FRS Eco - Frezy diamentowe do obróbki różnych materiałów: betonu, miękkiego granitu, piaskowca.  Do szlifowania ręcznego i na maszynach stacjonarnych.  

 • Diam 4allMill

  Diam 4allMill - Frezy diamentowe PREMIUM, lutowane próżniowo, do obróbki twardych materiałów. Agresywne i wydajne szlifowanie.

 • DiaMill FGMa

  DiaMill FGMa - Frezy diamentowe do obróbki granitu na boczkarkach. Zdzieraki do obróbki wstępnej granitu - do pracy na pierwszej głowicy.

 • DiaMill FGZa

  DiaMill FGZa - Frezy diamentowe do frezowania powierzchni, pogłębień itp. Do pracy na maszynach CNC oraz wielofunkcyjnych.

 • DiaMill FGBa / FMBa

  DiaMill FGBa / FMBa - Frezy diamentowe do frezowania rowków w granicie, marmurze, piaskowcu. Do pracy na maszynach stacjonarnych. 

Wydarzenia

 •  Targi STONE & GLASS 2016

  Targi STONE – GLASS 2016

   

  Zapraszamy na STONE – GLASS 2016, Targi Branży Kamieniarskiej i Szklarskiej

  Poznań, 16-19 listopada 2015.

  Hala 7A, stoisko 20.


  Więcej

Aktualności

 •  25 lat firmy MC DIAM

  W tym roku nasza firma świętuje 25 lecie działalności !


  Więcej