EU

Kariera

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Kariera

Inżynier Serwisu

Zadania:

  • instalacja nowych maszyn
  • serwis prewencyjny oraz interwencyjny
  • współodpowiedzialność za planowanie wraz z międzynarodowym zespołem lokalnych działań serwisu
  • dbanie o prawidłową komunikację z klientem
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy o podobnych charakterze
  • mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu: mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektronika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (m.in. szkolenia za granicą), język niemiecki na plus
  • znajomość rysunku technicznego i schematów elektroniki
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • zamiłowanie do technologii, w szczególności: budowa maszyn, elektronika, automatyka, programowanie sterowników PLC itp.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę  przy nowoczesnych technologiach w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na runku z ponad 25 letnim doświadczeniem
  • Program specjalistycznych szkoleń
  • Pracę w międzynarodowym zespole najlepszych specjalistów w branży
  • Możliwości długofalowego rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
  • Pracę w charakterze: homeoffice + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski, miejsce zamieszkania Dolny Śląsk

Wyślij aplikację na: p.siergiejewicz@mcdiam.com.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: cała Polska
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Jeśli pasjonuje Cię przemysł, innowacyjne technologie oraz budowa maszyn i jednocześnie chcesz rozwijać swoje umiejętności w sprzedaży to ta oferta jest dla Ciebie.

W związku z rozwojem firmy szukamy nowego członka zespołu. Szukamy rzetelnej osoby, która nie boi się wyzwań, lubi się uczyć i szybko przyswaja wiedzę techniczną.

Osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzedaż specjalistycznych narzędzi oraz maszyn do przemysłu
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad wybranymi obecnymi klientami
  • Promowanie innowacyjnych technologii z wykorzystaniem m.in techniki laserowej lub nanotechnologii
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Profesjonalne doradztwo techniczne na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki takie jak: mechanika, materiałoznawstwo, budowa maszyn, automatyka)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w roli Doradcy Techniczno-Handlowago
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji
  • Silna motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstego podróżowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowię i piśmie (język niemiecki jako dodatkowy atut)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę przy nowoczesnych technologiach w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Pracę w charakterze: homeoffice + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski, preferowane miejsce zamieszkania to woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie i Dolnośląskie.

Aplikacje prosimy wysyłać na e-mail p.siergiejewicz@mcdiam.com.pl

Wyślij swoje CV