EU

Aktualności

Aktualności

 

Z radością chcielibyśmy podzielić się informacją, że firma MC DIAM po raz kolejny została bardzo pozytywnie oceniona przez specjalistów z platformy EcoVadis w zakresie odpowiedzialności społecznej firm. 61 punktów uzyskuje niewiele firm ocenianych przez platformę!

Wszystko dzięki odpowiedzialnej postawie zarządu i całego zespołu MC DIAM. Codziennie dokładamy starań by świadczyć dla naszych klientów najlepsze usługi szanując przy tym nasze otoczenie ! Wspólnie dbamy o środowisko, etykę, prawa pracowników i zrównoważony rozwój.

Miło nam Państwa poinformować o wyróżnieniu otrzymanym od Forbes w rankingu firm rodzinnych. To sukces wszystkich pracowników MC DIAM. Dziękujemy!

Właśnie uruchomiliśmy stronę internetową dedykowaną ssawkom do szkła www.ssawkidoszkla.pl !

Dział SSAWKI DO SZKŁA jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu kompleksowych projektów, część naszego zespołu wyspecjalizowała się w urządzeniach do manipulowania szkłem. Mamy szeroką wiedzę o różnych obszarach produkcji i z chęcią wesprzemy Cię w wyborze najlepszego urządzenia!

Miło nam Państwa poinformować o otrzymaniu przez MC DIAM tytułów Brylantu Polskiej Gospodarki 2018 i Geparda Biznesu 2018.

Już po raz trzeci znaleźliśmy się w tym gronie. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie motywujące nas do dalszych działań.

Mamy zaszczyt naszą ofertę powiększyć o narzędzia do honowania firmy Delapena. 

Firma ta jest uznawana za mistrza na rynku honowania. Jej produkty wspomagają proces produkcyjny na całym świecie. Delapena oferuje kompletne rozwiązania honowania, które obejmują nie tylko gamę zaawansowanych technicznie maszyn, ale także oprzyrządowanie, oprawy, materiały ścierne i inne materiały eksploatacyjne, które optymalizują ich wydajność. 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas STONE GLASS 2018, które odbyły się w dniach od 14 do 17 listopada 2018 roku w Poznaniu.

Jesteśmy zadowoleni, że zaprezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Wierzymy, że nasi doradcy odpowiedzieli na wszystkie Państwa pytania oraz zainteresowali najnowszymi rozwiązaniami.

Dziękujemy za rozmowę i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że nawiązane podczas Targów relacje zaowocują rozwojem dalszej współpracy.

 

Instytut Europejskiego Biznesu, założony 12 grudnia 2005 r. co roku przyznaje tytuł Gepard Biznesu 2017 i  Brylant Polskiej Gospodarki 2017, które pomagają firmom wyróżnić się wśród tysięcy przedsiębiorstw, zwiększają ich wiarygodność, wzbudzają zaufanie, budzą szacunek. Cieszy nas, że nasza praca została zauważona, satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Dziękujemy za to wyróżnienie!

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów STONE GLASS 2017. 

Nasze stoisko będzie można znaleźć w pawilonie 7A.

Będą nam towarzyszyli producenci z branży kamieniarskiej:

Popularne

  • 1