EU

Aktualności

Aktualności

Mamy zaszczyt naszą ofertę powiększyć o narzędzia do honowania firmy Delapena. 

Firma ta jest uznawana za mistrza na rynku honowania. Jej produkty wspomagają proces produkcyjny na całym świecie. Delapena oferuje kompletne rozwiązania honowania, które obejmują nie tylko gamę zaawansowanych technicznie maszyn, ale także oprzyrządowanie, oprawy, materiały ścierne i inne materiały eksploatacyjne, które optymalizują ich wydajność. 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas STONE GLASS 2018, które odbyły się w dniach od 14 do 17 listopada 2018 roku w Poznaniu.

Jesteśmy zadowoleni, że zaprezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Wierzymy, że nasi doradcy odpowiedzieli na wszystkie Państwa pytania oraz zainteresowali najnowszymi rozwiązaniami.

Dziękujemy za rozmowę i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że nawiązane podczas Targów relacje zaowocują rozwojem dalszej współpracy.

 

Instytut Europejskiego Biznesu, założony 12 grudnia 2005 r. co roku przyznaje tytuł Gepard Biznesu 2017 i  Brylant Polskiej Gospodarki 2017, które pomagają firmom wyróżnić się wśród tysięcy przedsiębiorstw, zwiększają ich wiarygodność, wzbudzają zaufanie, budzą szacunek. Cieszy nas, że nasza praca została zauważona, satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Dziękujemy za to wyróżnienie!

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów STONE GLASS 2017. 

Nasze stoisko będzie można znaleźć w pawilonie 7A.

Będą nam towarzyszyli producenci z branży kamieniarskiej:

Właśnie zakończyliśmy montaż dwóch maszyn Thibaut: T500 - automatyczna polerka do płyt kamiennych oraz T812 - centrum obróbcze CNC.

Ta druga maszyna z pierwszym w Polsce systemem bezprzewodowych przyssawek do mocowania elementów na stole obróbczym.

Stacja ładowania przyssawek bezprzewodowych

Stacja ładowania przyssawek bezprzewodowych.

Zobacz działanie systemu Octopod

 

 

 

Zjawiska anizotropowe na fasadach

Po wielu latach zostały wysłuchane błagania architektów i projektantów fasad o to, by można było całkowicie unikać zjawisk anizotropowych lub zamglenia (białej mgiełki), czyli zjawisk optycznych pogarszających przezroczystość szkła.

Oczywiście oba zjawiska są związane z przebiegiem produkcji i- zależnie od technologii pieca- nie zawsze można je wyeliminować.

Zjawiska anizotropowe wynikają z różnych stosunków naprężenia wewnątrz szkła. Można je znaleźć zwłaszcza w szkle hartowanym. Większość producentów postrzega zjawiska anizotropowe jako nierozerwalnie związane z procesem oraz – przy dotychczasowym braku systemów pomiarowych online- nieuniknione przy termicznym hartowaniu.

Nasza oferta została poszerzona o produkty niemieckiej firmy boraident. Jej flagowym produktem jest laser boraident laser bird® wykonujący struktury powłok funkcjonalnych na szklanych powierzchniach. Dzięki takiemu znakowaniu, duża powierzchnia szklana nie jest zagrożeniem dla jego życia.

 

Oferta boraident zawiera, skanery do identyfikacji oraz sensory.

Zapraszamy do działu Szkło link

W celu uzyskania oferty oraz szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W dniach 6-9.03.2017 już po raz siedemnasty odbyły się największe targi kamieniarstwa na świecie - Xiamen Stone Fair 2017. Na specjalne zaproszenie Świata Kamienia MC Diam uczestniczyło w tym wydarzeniu jako oficjalna reprezentacja polskich kamieniarzy. 

W tym roku na 180 tys. m2 powierzchni rozlokowanych zostało ponad 2000 wystawców. Razem z targami w Xiamen po raz kolejny zorganizowany został Światowy Kongres Kamieniarski. Podczas tego wydarzenia zostały zorganizowane seminaria i eventy, na których prezentowane i omawiane były najnowsze trendy w branży kamieniarskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia (fot. Andrzej Bukalski)