Kamień

Dyrektor HAndlowy

Andrzej Bukalski

PL 27-600 Sandomierz
gsm: +48.601.944.227
tel: +48.15.832.97.55
e-mail: a.bukalski@mcdiam.com.pl
Maszyny, projekty inwestycyjne

Dyrektor Handlowy - dział kamień i ceramika

Grzegorz Gryzło

PL 58-150 Strzegom
gsm: +48.603.858.604
tel: +48.74.856.13.52
e-mail: g.gryzlo@mcdiam.com.pl
Narzędzia, maszyny, serwis maszyn

Doradca techniczno handlowy

Łukasz Twardosz

PL 40-176 Katowice
gsm: 48.885 442 050
e-mail: l.twardosz@mcdiam.com.pl
Narzędzia diamentowe, chemia kamieniarska, maszyny i urządzenia, akcesoria

Maszyny

SIMEC

Firma SIMEC jest obecna w branży technologii obróbki kamienia naturalnego oraz w branży ceramicznej, projektując linie produkcyjne oraz pojedyncze maszyny kierowane dla dużych zakładów produkcyjnych.

BM

Firma BM wyspecjalizowała swoją produkcję wyłącznie w budowie maszyn do cięcia bloków marmurowych i granitowych. Dzięki tej specjalizacji BM zdobyła międzynarodową pozycję lidera na rynku tej branży.

THIBAUT

THIBAUT  ma możliwość zaoferowania klientom szerokiej gamy różnych maszyn. Należą do nich min. centra obróbcze, piły mostowe,  maszyny do obróbki płaszczyzn. Wszystkie maszyny  idealnie sprawdzające się przy obróbce grubych elementów.

GIACOMINI

Giacomini od ponad 65 lat specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji maszyn dźwigowych jak Derricki, suwnice bramowe czy podwieszane suwnice halowe. 

ITALMEC

Italmecc specjalizuje się w produkcji i projektowaniu instalacji do uzdatniania wody oraz powietrza w procesach produkcyjnych min. kamienia czy ceramiki. Produkty przeznaczone są dla tych firm, które muszą nadążać za restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi zdrowia pracowników i bezpieczeństwa środowiska.

SET MAKINA

SET MAKİNA  specjalizuje się w produkcji napędów lin do kamieniołomów oraz wiertarek i wiertnic służących do wiercenia otworów w wyrobiskach kamiennych.